PRIAMA CESTA K ROZPOZNANIU SKUTOČNÉHO "JA"

Tvoj 7 - týždňový online sprievodca - Krok za krokom k vnútornému šťastiu a oslobodeniu od ega

19,00 €

Popis:

Získaj funkčný nástroj na spojenie s nekonečným zdrojom energie života na to, aby si sa mohol zbaviť utrpenia, frustrácie a klamu svojho iluzórneho ja.

V tomto 7 - týždňovom kurze budeš môcť zažiť cez svoju vlastnú skúsenosť skutočnú podstatu a nie len predstavu o tom, kto si myslíš, že si. Práve tieto predstavy, ktoré o sebe máme sú koreňom nedorozumení, útrap a utrpenia. Práve na takýchto iluzórnych predstavách budujeme celú svoju identitu, život a svet.

Postupne ťa krok po kroku prevediem týmto funkčným kurzom, ktorý odhalí tvoju esenciálnu prirodzenosť po ktorej každý z nás túži. Tá je zdrojom spokojnosti a naplneného života. Tvoja osobná skúsenosť ku ktorej sa budeš môcť vždy vrátiť sa stane východiskovým bodom tvojho žitia. Kurz je funkčným a stručným návodom pozostávajúcim s techník takzvanej priamej cesty.

Meditačné techniky ti budem posielať emailom v podobe otázok priebehu siedmich nasledujúcich týždňov. Každý týždeň jednu. Tematicky na seba nadväzujú no zároveň každá z nich samostatne vytvára hlboký vhľad do podstaty bytia. Tvojou úlohou bude najskôr filozoficky sa ponoriť do danej témy a následne cez svoju vlastnú jedinečnú skúsenosť meditatívne túto pravdu prežiť.

Tento 7- týždňový kurz je nabitý všetkým čo potrebuješ vedieť k odstráneniu tvojho iluzórneho ja, ktoré ti bráni zažívať šťastie a spokojnosť.

Vladislav Frigo

zakladateľ portálu sebapozanine.sk


Trvalo mi to 20 rokov aby som si uvedomil, že najväčšou prekážkou zažívania šťastia a spokojnosti v mojom živote je moje falošné "ja".  Tento sedem týždňový online kurz je výsledkom mojej dlhoročnej cesty sebapoznania počas, ktorej som zistil čo funguje a čo nefunguje.

 

zakladateľ portálu sebapozanine.sk