100% Prírodný Rakytníkový olej

Novinka

Rakytníkový olej zvyšuje odolnosť organismu, vrátane duševných schopností (pamäť, sústredenie). Užívaním rakytníkového oleja nie je zaručené, že už nikdy nebudete chorí, ale ak chcete, byť chránený pred vonkajšími vplyvmi a posilňovať imunitu, silne Vám ho odporúčame. Obsahuje viac vitamínu C ako citrón.

19,00 € 20,00 €
Please select variants first

TOP 5 Dôvodov prečo užívať Rakytníkový olej

Vhodný pri prevencii aj pri liečbe prejavených ochorení

1.Obranca proti škodlivým vplyvom zvonka, zvyšuje imunitu

Rakytníkový olej zvyšuje odolnosť organismu, vrátane duševných schopností (pamäť, sústredenie). Užívaním rakytníkového oleja nie je zaručené, že už nikdy nebudete chorí, ale ak chcete, byť chránený pred vonkajšími vplyvmi a posilňovať imunitu, silne Vám ho odporúčame. Obsahuje viac vitamínu C ako citrón.

2.Silný antioxidant

Antioxidanty v ňom obsiahnuté, sú obrancovia proti voľným radikálom, ktoré ničia zdravé ľudské bunky, a proti oxidácii - proces, pri ktorom vaše bunky starnú.

3.Chráni tráviaci systém

Podporuje ochranu tráviaceho traktu pred agresívnymi vplyvmi (liekmi, alkoholom, kofeínom, nikotínom, tráviacou kyselinou, stresom, Helicobacterom pylori) aby sa nenarušila stena tráviacej trubice a nevznikli vredy

4.Vynikajúca výživa pre Vaše telo

Ako vynikajúci zdroj vitamínov A, K, E ,D ,B1, B6, C a P, minerálov a kyselín má najväčšou výživovú hodnotou na svete. Obsahuje 25 krát viac vitamínu C ako pomaranč!

5.Liečiteľ kožných ochorení

Trápi Vás akné, ekzémy, suchá pokožka, starnúca pleť, popáleniny a poranenia? Rakytníkový olej celkovo zlepšuje kvalitu pokožky, zvyšuje pružnosť, vitalitu a obmedzuje aj tvorbu vrások.

Prečo kúpiť práve tento Rakytníkový olej


 • Najlepšia cena na trhu za Rakytníkový olej
 • Žiadne umelé, chemické alebo toxické vedľajšie produkty
 • Vhodné pre vegetariánov-vegánov

Komu ho odporúčame?

 • Ak Vás trápi hnačka, zápcha, pálenie záhy, prolémy s trávením
 • Ak trpíte žalúdočnými vredmi, rozličnými zápalmi žalúdka alebo nimi nechcete trpieť a preto hľadáte niečo účinné na prevenciu
 • Ak máte rôznorodé ekzémy, napríklad aj atopický ekzém ale aj ak Vás trápi akné a vrásky
 • Ak hľadáte vhodnú prevenciu proti ochoreniam, chcete podporovať Váš imunitný systém, a dostávať do tela potrebné živiny
 • Ak trpíte ochorením štítnej žľazy
 • Vhodné ako prevencia proti infarktu
 • Ak máte cukrovku a ochorenia pečene
 • Ak Vás trápia sústavne zápaly urogenitálneho systému
 • Je veľkou oporou pre tých, ktorí prechádzajú vážnou liečbou ako je chemoterapia pri rakovine, pre tie ktoré trpia rakovinou krčka maternice, JE VYNIKAJÚCOU PREVENCIOU
 • Ak ste prekonali trombózu, alebo aby ste sa pred ňou ochránili (zastavuje totiž tvorbu trombov).

Ako sa má Rakytníkový olej úžívať?

Rakytníkový olej je vhodný na vnútorné i vonkajšie použitie, ktoré je možné kombinovať.

Pri vnútornom užívaní - každé ráno na lačno 15 min pred jedlom 1 čajová lyžička.
Pri liečbe konkrétneho zdravotného problému užívajte 1 lyžičku 3x denne pred jedlom.
Pri vonkajšom užívaní - poraneniach, popáleninách a kožných ťažkostiach natierajte postihnuté miesto aspoň 2x denne.

NÁŠ TIP: Ak máte suchú pokožku, alebo exém, zmiešajte niekoľko kvapiek oleja s Vaším pleťovým krémom alebo telovým mliekom alebo ho natrite iba tak na problémové miesta. Pozor - farbí na oranžovo.

Kompletné Zloženie:

Vitamíny A, B, C, E (najviac zo všetkých rastlinných plodov), K, F, vitamínu C, karotén,biologicky aktívne látky, železo, mangán bór, hliník, Flavonoidy kvercetin, kaempferol, izokvercetin, rutín, silice, leukoantokyanidy, katechíny, aminokyseliny, pektín, karotenoidy, alkaloid hyppopheinu (ten sa v tele premieňa na serotonín, hormón dôležitý pre celkovú vitalitu, ktorý chráni organizmus proti depresii a nádorom) esenciálne nenasýtené mastné kyseliny (omega 3, 6, 9, omega 7),Betakarotén

Balenie:

250ml, flaška-sklo

Ďalšie tipy pre dosiahnutie najlepších výsledkov pri ochorení:

Používajte Rakytníkový olej pravidelne na podporu dobrého zdravia.
Pite čistú vodu, aby ste boli dobre hydratovaný, najlepšie hneď ako sa zobudíte si pripravte vodu s citrónom a na lačno vypite, potom si doprajte 1 lyžičku Rakytníkovej posily.


Referencie

Michal

Používam tento Rakytníkový olej 2x denne už také 2 mesiace a zdá sa, že sa mi potvrdilo, co som si o nom precital a pomohol mi prekonať chrípkové obdobie. Aj keď bol niekto okolo mňa chorý podarilo sa mi vyviaznuť :) Ved vieme aké to je chytlavé.... typické bolo, ze ked nasa dcera prisla so soplom a nadchou so skoly tak sme to potom nachytali aj ja aj moja manzelka.
Dostal som sa nahodou v jednom clanku k Rakytniku a viem ze sa o nom stale castejsie hovori a pise. teraz som objednal rovno 3 balenia z Vasej ponuky lebo ho konzumuje aj dcera s manzelkou. Chcel by som vediet ci planujete mat aj vacsie balenia? dakujemPoľa nariadenia EU č. 1924/2006 nie je tento produkt žiaden medikament ani liečivo.    

Choroba je darom nebies, človek sa totiž dozvie, ako zle so svojím telom hospodáril.

Anatole France

Ak kúpite u nás:

1. Už zajtra u Vás doma

Ak si objednáte u nás do 14 hodiny môžete sa tešiť z Vášho tovaru už nasledujúci deň!

2. Doprava ZADARMO

Pri objednávke nad 89 Eur máte poštovné aj balné zadarmo.

3. Vrátime Vám vaše peniaze, ak nebudete spokojná/ý

Chceme aby:

 • ste s Vašou objednávkou boli absolútne spokojná/ý
 • ste sa u nás cítili čo najlepšie
 • ste u nás našli to čo potrebujete
 • ste v nás mali istotu

Ak od nás obdržíte balík a nemáte pocit, že je to to čo naozaj chcete, môžete nám ho až do 30 dní od nákupu vrátiť a my Vám vrátime späť vaše peniaze! Stačí iba kontaktovať náš zákaznícky servis na zuskajarko@gmail.com a požiadať o vrátenie peňazí a vrátiť Vami zakúpené produkty do 30 dní od Vášho nákupu. Jediné riziko je nečinnosť!

(UPOZORNENIE): Po otvorení obalu, budú výrobky prijaté na reklamáciu iba ak sú pokazené alebo poškodené treťou stranou a to do 30 dní od ich nákupu)

4. Garantujeme Vám zabezpečenie vašich údajov

Dávame veľký pozor na ochranu vášho súkromia a zabezpečenie Vášho bezpečného on-line nakupovania.

Chápeme, že bezpečnosť Vašich osobných údajov je pre Vás mimoriadne dôležitá. Naša stránka používa Secure Sockets Layer (SSL) šifrovaciu technológiu, aby zabezpečila bezpečný prenos akýchkoľvek osobných údajov.