100% Zlaté MUMIO, Širokospektrálny ochranca pred chorobou a bolesťou

Jeden z najmocnejších superfood adaptogénov, ktoré majú jedinečnú schopnosť "prispôsobiť" svoju funkciu podľa špecifických potrieb vášho tela. To znamená, že je to univerzálny ochranca Vášho tela pred nákazou z vonku a bojovník proti chorobe, ktorou už trpíte. Vie presne kedy má podporiť Vašu imunitu.

20,00 €
Please select variants first

Ďakujeme Mumiu ze existuje

František on Feb 27, 2016

Moja žena trpela dosť velkými bolesťami svalov, reumou a bola stále únavená, citila sa ako ubita nemohla dobre spať. Všetko ju bolelo až jej teda nakoniec bola zistena fibromyalgia. Začali sme hladať niečo čo by jej pomohlo od bolesti a so zápalom. mal som sklon k prírodnej medicíne a veril som, že dačo v prírode existuje čo by jej pomohlo. Dostal som sa k Mumiu, študovli sme o nom. Toto Mumio proste stišuje jej bolesť a cíti sa konečne lepšie.Takze som velmi rad ze sme nasli nieco po com sa citi lepsie a fakt odporučam tento doplnok aj iným. Beriem ho aj ja preventívne a cítim viac energie dokonca sily, Je to uplný detox klbov a svalov. Veľmi sme spokojní.


 TOP Dôvody prečo potrebujete 100% Zlaté MUMIO 

1. Je veľkým zdrojom minerálov a stopových prvkov

Vaše telo vyžaduje stopové minerály aby mohlo rozkladať a využívať tuky, aminokyseliny, a vitamíny. Každá žľaza, orgán, a sval potrebuje minerály. Minerály stimulujú produkciu energie.

100% Zlaté MUMIO sa skladá až z 26 stopových prvkov poskytuje Vám takmer 100% stopových minerálov neprítomných v dnešných potravinách.

2. Obsahuje kyselinu fulvovú

Kyselina fulvová je z prírody najcennejšia formu bunkovej ochrany. Je vysoko bioaktívna a priamo podporuje biochemické a metabolické detoxikácie. Má silné antioxidačné vlastnosti a účinky proti stárnutiu.

3. Je zdrojom vitamínov A,B,C a P (citrín)

Vitamíny sú základné kamene nášho zdravia. Sú nevyhnutné pre život, zdravie, rast a chod organizmu. Tieto látky nemajú žiadnu kalorickú či energetickú hodnotu, sú však dôležitou zložkou enzýmov. Ich nedostatok spôsobuje trvalé poškodenia.

4. Obsahuje Humínové kyseliny - chýbajúce látky zdravej výživy

Humínové kyseliny majú nezaplatiteľné účinky na telo. Oddávna sa používajú ako prírodné antivirotiká a alternatívne antibiotiká, majú antibakteriálne, protizápalové účinky, detoxikujú organizmus, pôsobia proti stresu, a únave, vplývajú na tvorbu červených krviniek


Prečo je 100% Zlaté MUMIO najlepší komplex minerálov a vitamínov na trhu?

 • 100% vstrebateľné - väčšina tabletiek na báze vitamínov sú iba 5-20% vstrebateľné
 • Najviac predávaný druh mumia v Rusku, lebo 100% Zlaté MUMIO patrí k značke č.1 medzi tabletkami s mumiom.
 • Je to 100% čistý extrakt mumia, žiadne chemikálie alebo toxíny, z najčistejšej Altajskej prírody
 • Ultra hypoalergénne, pre ľudí s precitlivenosťou a alergiami
 • Nie je obalené v želatíne ako iné minerály a vitamíny
 • Vyrába sa podľa pôvodnej technológie, ktorá umožňuje zachovať účinné látky: vitamíny, aminokysely a viac ako 30 mikro- a makro-prvkov so 100% biologickou čistotou
 • Toto mumio sa vyrába podľa medzinárodných štandardou kvality GMP
 • Bezkonkurenčná kombinácia obsahu a ceny

Komu ho odporúčame?

 • Ak si sťažujete na únavu, slabosť alebo trpíte neurasténiou- "chronický únavový syndróm"
 • Ak trpíte ochoreniami pohlavných a vylučovacích orgánov, menštruačnými bolesťami
 • Ak máte žlčové kamene, zväčšenú slezina, zažívacie poruchy
 • Ak máte obličkové kamene a bolesti alebo zápaly močového mechúra
 • Ak trpíte nervovými poruchami, epilepsiou
 • Ak trpíte anémiou - "chudokrvnosť, znížením koncentrácie hemoglobínu"
 • Ak sa neviete zbaviť chronickej bronchitídy, astmy
 • Pre urýchlenie regenerácie kostného tkaniva po zlomeninách, skracuje čas zrastania zlomených kostí (2 až 2,5 krát), posilňuje krehké kosti
 • Je veľkou oporou pre tých, ktorí prechádzajú vážnou liečbou (ako je chemoterapia); zotavenie sa po chorobe
 • Ak sa sťažujete na bolesti kĺbov alebo trpíte reumou
 • Ak ste tehotná pomáha pri trávení a podporuje Váš imunitný systém
 • AK máte paradentózu

Ako sa má Zlaté Mumio užívať?


Dospelý a starší ako 14 rokov 1 tabletka jeden až dva krát denne počas jedla. Doba užívania - najmenej 3 týždne, pri zlomeninách 2 mesiace, na kĺby stačí aj 14 dní

Mumio môžu užívať aj deti, ale v menších dávkach, ktoré sa prispôsobuje telesnej hmotnosti. Pri preventívnom užívaní sa na každých 30kg telesnej váhy užíva pol tablety mumia 0,1g 1- 2 krát denne. Pri akútnych a vážnych ochoreniach sa dávka zvyšuje - na 30kg hmotnosti 1 tableta 0,2g.

NÁŠ TIP: Odporúčame mumio rozpustiť v teplom nápoji, najlepšie v čaji (teplom, nie horúcom) a dosladiť medom. Kombinácia mumia a medu je v Rusku veľmi obľúbená a účinná.

Paradentóza: Mumio si nechajte rozpustiť v ústach. Má sice veľmi horkú chuť no jeho účinky sú neoceniteľné

Mumio môžu užívať tehotné i dojčiace ženy, ale skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok stravy počas tehotenstva poraďte sa so svojím lekárom

Zloženie:

20 tabliet

Na 1 tabletu pripadá - 0.2g mumio

Primárna aktívna zložka v mumiu je kyselina fulvová, dibenzo alfa Pyron, humínové kyseliny, stopové prvky, vitamíny A, B, C a P (citrín), fosfolipidy a polyfenolové komplexy, terpenoidy a minerály ako kobalt, nikel, meď, zinok, mangán, chróm, železo, horčík a iné.

Šokujúce štatistiky a informácie:

95% z telesných procesov priamo vyžadujú minerály a stopové prvky. Inovácie v poľnohospodárstve ochudobnili pôdu o prirodzene sa vyskytujúce stopové prvky.

Referencie:

Ďakujeme Mumiu ze existuje

František on Feb 27, 2016

Moja žena trpela dosť velkými bolesťami svalov, reumou a bola stále únavená, citila sa ako ubita nemohla dobre spať. Všetko ju bolelo až jej teda nakoniec bola zistena fibromyalgia. Začali sme hladať niečo čo by jej pomohlo od bolesti a so zápalom. mal som sklon k prírodnej medicíne a veril som, že dačo v prírode existuje čo by jej pomohlo. Dostal som sa k Mumiu, študovli sme o nom. Toto Mumio proste stišuje jej bolesť a cíti sa konečne lepšie.Takze som velmi rad ze sme nasli nieco po com sa citi lepsie a fakt odporučam tento doplnok aj iným. Beriem ho aj ja preventívne a cítim viac energie dokonca sily, Je to uplný detox klbov a svalov. Veľmi sme spokojní.

Podľa nariadenia EU č. 1924/2006 nie je tento produkt žiaden medikament ani liečivo.  

Každá choroba je priamo spojený s nedostatkom minerálov a stopových prvkov.

Linus Pauling, nositeľ Nobelovej ceny 


Ak kúpite u nás:

1. Už zajtra u Vás doma

Ak si objednáte u nás do 14 hodiny môžete sa tešiť z Vášho tovaru už nasledujúci deň!

2. Doprava ZADARMO

Pri objednávke nad 89 Eur máte poštovné aj balné zadarmo.

3. Vrátime Vám vaše peniaze, ak nebudete spokojná/ý

Chceme aby:

 • ste s Vašou objednávkou boli absolútne spokojná/ý
 • ste sa u nás cítili čo najlepšie
 • ste u nás našli to čo potrebujete
 • ste v nás mali istotu

Ak od nás obdržíte balík a nemáte pocit, že je to to čo naozaj chcete, môžete nám ho až do 30 dní od nákupu vrátiť a my Vám vrátime späť vaše peniaze! Stačí iba kontaktovať náš zákaznícky servis nazuskajarko@gmail.com a požiadať o vrátenie peňazí a vrátiť Vami zakúpené produkty do 30 dní od Vášho nákupu. Jediné riziko je nečinnosť!

(UPOZORNENIE): Po otvorení obalu, budú výrobky prijaté na reklamáciu iba ak sú pokazené alebo poškodené treťou stranou a to do 30 dní od ich nákupu)


4. Garantujeme Vám zabezpečenie vašich údajov

Dávame veľký pozor na ochranu vášho súkromia a zabezpečenie Vášho bezpečného on-line nakupovania.

Chápeme, že bezpečnosť Vašich osobných údajov je pre Vás mimoriadne dôležitá. Naša stránka používa Secure Sockets Layer (SSL) šifrovaciu technológiu, aby zabezpečila bezpečný prenos akýchkoľvek osobných údajov.