10 účinných krokov na vyliečenie Vašich vzťahov

16.08.2017

Môžete kompletne zmeniť akýkoľvek vzťah, nezáleží na tom, aký je práve teraz.Každý jeden vzťah, ktorý máte je odrazom toho, ako sa vnútorne cítite. Ste magnet, ktorý k sebe priťahuje všetky veci, cez signál, ktorý vysielate cez svoje myšlienky a pocity. Každý vzťah, ktorý máte a každý vzťah s každou osobou, je odrazom vašich vlastných myšlienok a pocitov v tomto momente.

Pre zmenu hocijakého vzťahu, ktorý máte vo svojom živote urobte nasledujúce kroky:

  1. Zamiluj sa do SEBA! Milujte sa hlboko a úprimne.

  2. Urob si zoznamy stoviek a stoviek nádherných vecí o sebe. Pridávaj k nim každý deň ďalšie. Vedz, že si perfektný. Nesmieš mať o sebe žiadne negatívne myšlienky. Vedz, že si cenný/á a zaslúžiš si čokoľvek, čo by si mohol/la vo svojom živote želať.

  3. Zameraj sa na to prekrásne v každom človeku. Pozeraj iba na tieto pozitívne veci v nich.

  4. Nikoho nikdy neobviňuj ani nekritizuj. Kritika je jed, ktorý ti spôsobuje choroby. Daj si zámer, že budeš vidieť v každom a vo všetkom len to najlepšie.

  5. Urob zo šťastia číslo jedna vo svojom živote. Šťastie je vnútorná práca, je to stav.

  6. Osloboď sa od zodpovednosti robiť druhých ľudí šťastnými. Rešpektuj a miluj ich natoľko, že im dovolíš starať sa o ich vlastné šťastie.

  7. Nevenuj pozornosť tým veciam na iných, ktoré spôsobujú, že sa necítiš dobre. Oceňuj a miluj sa v každom možnom okamžiku.

  8. Neočakávaj, že druhý sa budú správať takým spôsobom, ako chceš ty, tak že budeš šťastný.

  9. Osloboď sa navždy a vedz, že ty sám kontroluješ svoje šťastie. Je to voľba, bez ohľadu na to čo robia druhý.

  10. Miluj a celkovo sa rešpektuj. Vedz, že práve teraz si DOKONALÝ


Najnovšie články na našom blogu

Prečítajte si, čo je nové
 

Vzpomínám si na ten osudový den, 23.března 1953. Mnoho životů jsem se snažil - pracoval na sobě, usiloval, dělal, co bylo jenom možné - a k ničemu nedošlo. Nyní chápu, proč k ničemu nedošlo. Bariérou bylo samotné úsilí. Zábranou byl sám žebřík, po němž jsem šplhal. Překážkou bylo samotná potřeba hledat. To neznamená, že je toho možné dosáhnout bez...