"NOVINKA: Ako sa zbavíš vyčerpania, frustrácie a stresu a opäť získaš trvalý zdroj energie a sily do svojho života.

A TO HNEĎ...

vhodné aj pre úplných začiatočníkov

V nasledujúcich pár minútach čítania zistíš ako môžeš za krátky čas získať trvalý zdroj energie, zdravia a sily veľmi jednoduchým a účinným spôsobom.

Už si niekedy čítal články o fantastickom lieku či výživovom doplnku, ktorý vie prinavrátiť vitalitu, zdravie či energiu do života?

Potom si si ten liek či vitamín kúpil začal ho užívať, ale sľubovaný účinok ťa nejako minul? Povedal si si žiadna zmena stále sa cítim rovnako.

Tvoje očakávanie dobrého, zdravého pocitu odstránenia únavy a načerpania energie sa nedostavil. Asi som zase naletel. Vyzerá to tak, že už naveky budem cítiť vyčerpanie, stres, únavu a nechuť do života.V piatok sa nejako zresetujem a cez víkend načerpám síl do nového pracovného týždňa.

Dôvod?

Ideš na to zle. Pozornej čítaj. Viem aké to je. Aj ja som sa spoliehal na tabletku a vitamíny a očakával že to za mňa vyriešia. Nie je to tvoja chyba . Ide len o to, že ti nikto nikdy neukázal účinný spôsob ako sa dá dlhodobo príjímať nevyčerpateľnú životodarnú energia ktorá doslova stres a vyčerpanie zabíja.

Všetko sa zmení práve teraz...

                                         Špeciálny oznam pre vyčerpaných a unavených 

Predstavujem Vám: "Tajomstvo získania trvalého prístupu k životnej sile a energii" v trojdňovom kurze ktorý je nabitý všetkým čo potrebuješ vedieť k odstráneniu tvojej vyčerpanosti, únavy, frustrácie a získaniu funkčného nástroja dobitia sily a energie. Viete ako sa iný spoliehajú na tabletky, vitamíny alebo doktorov? Tak to je to čo ja robím inak: Používam osvedčené techniky dávnych majstrov dokonalého zrelaxovania sa a harmonizácie fyzického tela a psycho-emocionálnych štruktúr.

Netrvalo mi to dlho aby som si uvedomil, že zodpovednosť za svoje fyzické zdravie a a psychickú pohodu mám v rukách len ja sám a nikto iný.

Preto som som vytvoril 3 dňový kurz ktorý obsahuje techniku "Sters Reset Relaxation Therapy" zasvätené a odborné informácie, ktoré naozaj umožnia absolventom vziať kontrolu nad svojím zdravím a duševnou pohodou znovu do svojich rúk. Navyše získajú informácie a praktické cvičenia ktoré môžu praktikovať behom pracovného dňa, ktoré znižujú napätie a stres. 

Fungujú a fungujú veľmi dobre

Vytvoril som sériu techník ktoré kombinujú dokonalé zrelaxovanie s harmonizáciou psycho-emocionálnych štruktúr.

Testovali sme tieto techniky a výsledky boli fascinujúce. Taktiež boli vypracované rôzne vedecké štúdie o tom, ako takéto techniky ako Stress Reset Relaxation Therapy odburávajú stres a menia naše telo - a to až na bunečnej a génovej úrovni.

Vedci z Harvard Medical School prišli na to, že tí, ktorí dlhodobo praktizujú nejakú formu podobnej relaxačnej či meditačnej techniky majú oveľa viac buniek "bojujúcich" proti ochoreniam (t.j. tie, ktoré aktivujú náš imunitný systém v prípade napadnutia baktériami, vírusmi, parazitmi ap.) ako ľudia, ktorí nepraktizujú žiadnu formu takejto relaxácie. Dokonca sa u pravidelne cvičiacich a meditujúcich ľudí objavili aktívne gény, ktoré majú za úlohu chrániť nás pred bolesťou, vysokým krvným tlakom, či dokonca pred reumatoidnou artritídou.


Kurz Tajomstvo získania trvalého prístupu k životnej sile a energii v pár jednoduchých krokoch nabití praktickými informáciami ktoré môžete vo svojom živote použiť okamžite.

Pozrime sa na to čo ti kurz prinesie

  • odstrániť tvoje psychické a fyzické napätie,

  • zvýšiť tvoju koncentráciu a výkon

  • znížiš si pocit únavy a vyčerpania

  • zlepší sa ti kvalita spánku a schopnosť oddychovať

  • pravidelným cvičením budeš predchádzať somatickým poruchám ako (bolesti hlavy, tuhnutie svalstva na šiji, problémy s trávením, bolesti v krížovej oblasti, srdcovo-cievnťažkosti a nespavosť.)

  • zregeneruje tvoju psychickú a fyzickú energiu

  • upokojí tvoju nervovú sústavu

  • objavíš zdroj psychickej a fyzickej energie

Tak mi dovoľ vám položiť otázku: si pripravený cítiť sa opäť zdravý a plní energie? Potom absolvuj kurz. Tajomstvo získania trvalého prístupu k životnej sile a energii v pár jednoduchých krokoch - teraz bez rizika.

Nezáleží na tom, že si sa prejedal liekmi. Nezáleží na tom že nemáš skúsenosti s podobnými technikami. Nezáleží ani na tom, že si myslíš že nemáš čas. Keď vieš, že touto technikou si môžeš prinavrátiť vitalitu, energiu a zdravie a získaš neobmedzený prístup k trvalému zdroju energie!

Najlepšie zo všetkého je , že môžeš objaviť toto tajomstvo len za 147 euro čo je určite nižšia cena ako si zaplatil za nefunkčné výživové doplnky či tabletky. Nenájdeš lepšie riešenie za tri dni ktorí sú nabité praktickými informáciami a radami a to bez rizika!

Tu sa dozvieš ako ďalej postupovať...

Len klikni a  vyber si jeden spôsob platby, ktorý ti najviac vyhovuje. Budeš presmerovaný na platobnú bránu PayPal kde zaplatíš prostredníctvom tvojho PayPal konta, alebo vyplň formulár a zaplať prostredníctvom bankového prevodu z účtu na účet. Po zaplatení len 147 euro ti bude hneď zaslaný potvrdzovací email o tvojej rezervácií s inštrukciami a informáciami ohľadom tvojho víkendového kurzu.

PLATBA Pay Pal

PLATBA BANKOVÝM PREVODOM

"Garantujeme Vám 100% spokojnosť

Absolvovaním kurzu sa Vám do rúk dostane plne funkčný a účinný nástroj získavania životnej energie a odbúravania vyčerpanosti a stresu. Ak z nejakého dôvodu nebudete spokojní s výsledkami môžete ma do 30 dní kontaktovať a ja Vám hneď vrátim všetky peniaze. Takže prihláste sa teraz je to bez rizika.