PRIAMA CESTA

K SEBAPOZNANIU

ONLINE KURZ

1. Prihlasovacie údaje

2.Spôsob Platby

Bankový prevod:

Ak sa rozhodneš pre bankový prevod platbu pošli na č.u. LT673250026353542803

Po zaplatení ti pošlem prístup ku kurzu/platí len pre jednorázovú platbu

OKAMŽITÝ PRÍSTUP

Obchodné podmienky a spracovanie osobných údajov

BEZ RIZIKA

Ak z AKÉHOKOĽVEK DÔVODU nie si spokojný so svojim kurzom, môžeš požiadať o vrátenie 100 % až do 30 dní.

Bez otázok

BEZPEČNÉ SPRACOVANIE

Všetky objednávky prechádzajú cez zabezpečenú sieť. Informácie o vašej kreditnej karte sa nikdy žiadnym spôsobom neukladajú. Rešpektujeme vaše súkromie.

K čomu budeš mať prístup vo videokurze:


  • Video lekcie 7 video lekcií + 3 audiolekcie


  • Audio záznam Audiozáznam + 3 audiolekcie sú k dispozícii a tiež sú súčasťou každej jednej lekcie. Nie je poreba pozerať video.


  • Email podpora Emailová podpora je súčasťou kurzu. Ak budeš mať akékoľvek otázky ohľadom kurzu a jednotlivých lekcií tak mi napíš na môj email. Môžeš tak urobiť hneď od prvej lekcie.

BONUSY:

  • Workbook K dispozícií máš 25 stranový prehľadný pracovný workbook, ktorým si zjednodušíš a viac ujasníš svoju prácu. Je navrhnutý tak, aby tvoja tvoja práca v každej lekcii jednoducho zaznamenávala a mohol si sa k nej hocikedy jednoducho a s prehľadom vrátiť.


  • Konzultácia 1:1 Po každej druhej pracovnej lekcii máš možnosť využiť telefonickú konzultáciu ohľadom tvojej práce na kurze. Budem sa ti osobne venovať a otázky, ktoré ti vzniknú preberieme spolu, tak aby si všetkému dokonale porozumel.


  • Komunita Sila skupinovej práce a zdieľania medzi ostatnými účastníkmi kurzu. Budeš môcť spoločne zdieľať svoje pohľady a postup kurzom.

"Keď sa budete snažiť porozumieť celému vesmíru, nepochopíte vôbec nič. Keď sa pokúsite porozumieť sebe pochopíte celý vesmír".
-Gautama Buddha-