O zakladateľovi


Vladislav Frigo je trénerom duchovného rozvoja, ktorý pomáha svojim klientom v znovuobjavení ich vnútornej duchovnej podstaty a v transformácií ich fyzického a psycho - emocionálneho napätia. Jeho cieľom je znovu-navrátenie duševnej pohody a sily účastníkom jeho kurzov. Ako nadšenec pre duchovné poznanie založil v roku 2008 webový projekt sebapoznanie.sk, prostredníctvom ktorého inšpiruje širokú verejnosť v oblasti duchovného rozvoja a zdravia. Pomáha čitateľom pri ich osobnostnom raste a sebapoznávaní.

Vladislav sa venuje už viac ako 17 rokov praxi meditačných a relaxačných techník východu i západu. Jeho duchovná cesta ho zaviedla na do krajín blízkeho východu, Ázie a Afriky kde pôsobil a zdokonaľoval svoje štúdium.

​Najväčšie duchovné prehĺbenie získal v Iránskom väzení, kde bol v roku 2013 neprávom uväznený a ako člen Slovenskej Paraglidingovej Expedície tam prežil štvrť roka. Tento hraničný životný zážitok v ňom otvoril vnútornú silu a potenciál. Dnes Vám Vladislav ponúka svoje kurzy zamerané na jednotlivcov a skupiny. Ak máte záujem o individuálny alebo skupinový kurz meditácie alebo riadenej relaxácie kontaktujte ho prostrednictvom emailu: info@sebapoznanie.sk alebo formulárom nižšie.

Napíšte mi

Kontaktujte ma prostredníctvom tohoto formuláru alebo priamo na moju emailovú adresu info@sebapoznanie.sk

E-mail:

info@sebapoznanie.sk

Sledujte Facebook