Chcete sa zbaviť psychickej bolesti ? Urobte to takto !

24.02.2017

Cítili ste niekedy strach či bolesť z odmietnutia, nepriatia či inej situácie?

Určite áno. Ako sa tohoto pocitu zbaviť? Rada je veľmi jednoduchá. Príjmite to čo je. Čo to znamená? Neutekajte, nepotlačujte a neskrývajte sa viac pred nepríjemnou situáciou, dejom či prežívaním bolesti. To čo musíte urobiť je prežiť to. Otvorte sa tejto energii a príjmite túto nepríjemnosť, ako vašu súčasť.

Dovoľte tejto energii bolesti či strachu do vás vstúpiť.

Prijatie toho čo je, je nesmierne liečivá a oslobodzujúca energia. Neutekajte už viac pre ňou. Nevytvárajte si situácie a činnosti, aby ste na ňu zabudli. Ona bude vždy čakať kým sa bude môcť zase objaviť. Vytvorili sme si zvyk, že všetko čo sa nám nepáči a je nepríjemné potlačujeme a odmietame.

Paradox však je že po akceptácii situácie prichádza uvoľnenie. Pokiaľ to takto neurobíme budeme vždy cítiť bolesť , strach, smútok, stiahnutý žalúdok či bolesť na srdci. Priznaním a prijatím toho čo je sa vyliečite z tohoto utrpenia. Pokiaľ sa bolesť objaví znovu urobte to ešte raz. Nahraďte starý zlozvyk novým zvykom.

Bude to chvíľu trvať kým si na to zvyknete ale pocit ktorý vám to oslobodenie prinesie vás presvedčí a konať po starom už viac nebudete. Prajem Vám veľa odvahy :)

Vladislav Frigo


Najnovšie články na našom blogu

Prečítajte si, čo je nové
 

Santorini je známy grécky ostrov nachádzajúci sa v súostroví Kyklady. Je to rozprávkový ostrov, o ktorom som sa dozvedela už počas štúdií gréčtiny. Vraj tam vybuchla sopka a ostrov zničila, ako aj južný ostrov Kréta. Potom som začala nachádzať rôzne krásne obrázky po internete, tie preslávené biele a modré domčeky. Ale Santorini nie sú len krásne...