Individuálne konzultácie

Cesta sebapoznania

Ak čítaš tieto stránky pravdepodobne ťa niečo hlbšie zaujalo a nedostal si sa k čítaniu tohoto textu len náhodou. Možno si na svojej ceste hľadania už nejaký čas a náboženstvo ani veda ti nedokázala dať  uspokojivé odpovede o podstate a zmysle života, sveta či seba samého.

Prečítal si už desiatky kníh o osobnom rozvoji a spiritualite pozrel si si  možno aj stovku motivačných či spirituánych videí a absolvoval si aj nejaké kurzy sľubujúce osvietenie ? No napriek tomu tvoj pocit uspokojenia a odpovede na otázky ostávajú len na mentálnej či intelektuálnej úrovni?  Cítiš že stále to nie je ono?

Dôvod je jednoduchý. Nejdeš dostatočne hlboko a úprimne k sebe samému ku zdroju svojej  podstaty. Viem o čom hovorím prešiel som si tiež touto cestou a je to prirodzený vývoj.

Poznávať sám seba  je jedna z najťažších ale zároveň najúčinnejších ciest k pochopeniu a prežívaniu svojej pravej prirodzenosti. Je to cesta kde si musí človek ak chce postúpiť ďalej naliať, ako sa hovorí  čistého vína o sebe samom a prestať sa hrať na jógu, alebo spiritualitu ale skutočne začať jógu a spiritualitu žiť.

Prestať si klamať a postaviť sa čelom k sebe samému a nastaviť si zrkadlo. Je potrebné uvidieť, priznať si a opustiť všetko čím nie si a ukotviť sa v poznaní toho čo si na všetkých úrovniach svojej bytosti, ktoré ťa postupne privedie k prežívaniu nedvojnosti.  Radosť a šťastie ktoré človek zažije zatieni všetky jeho strachy a obavy.

Podstata ktorou si je nekonečná a večná a závoj nevedomosti je vystavaný často krát len z jednej, alebo sérií myšlienok o sebe avšak niekedy tváriacich sa veľmi presvedčivo.

Ak ťa tento text oslovuje a máš dostatok odvahy a nadšenia vydať sa na objaviteľskú cestu do hlbín seba samého viem ti v tom poradiť a ukázať smer. Bude mi potešením zdielať s tebou tvoju jedinečnú cestu.

"Priemerný učitel rozpráva. Dobrý učitel vysvetluje. Výborný učiteľ ukazuje. Nejlepší učiteľ inšpiruje."

                                 - Charles Farrar Browne -

Sebapoznanie

Prečítal si už desiatky kníh o osobnom rozvoji a spiritualite a absolvoval si už niekoľko kurzov ? Skúšal si dokonca meditovať, ale presne nevieš ako na to? Cítiš, že existuje hlbšia pravda o svete a o tebe samotnom  a chcel by si ju preskúmať?

Sebarealizácia

Cítiš, že máš na tomto svete nejaké poslanie no presne nevieš aké ? Chodíš do práce ktorá ťa veľmi nenapĺňa a máš pocit, že by si chcel robiť niečo iné len nevieš čo to presne je ?

Vzťahy

V tvojom vzťahovom živote si sa zasekol/la v určitej situácií z ktorej nevidíš východisko a priťahuješ si stále podobných partnerov ako predtým? Máš pocit, že vo vzťahu nerastieš a chcel/la by si to zmeiť? 

Vždy existuje cesta, vždy existuje smer, vždy existuje východisko

Ak máš pocit , že by si chcel hlbšie preniknúť do podstaty cesty sebapoznania a začať na sebe pracovať rád ti v tom poradím.  Budeš potrebovať trocha odvahy a odhodlania. Je to ťažká cesta no stojí za to.Osobná konzultácie / 1h

Osobná konzultácia - Bratislava

15€

Konzultácia skype / 1h

Konzultácia prebieha cez skype

10€

Osobné vedenie / kaučing

Prebieha 2 hodiny 3 krát do týždňa na osobnom stretnutí

60€

Keď sa budete snažiť porozumieť celému vesmíru, nepochopíte vôbec nič. Keď sa pokúsite porozumieť sebe pochopíte celý vesmír.

                                                                                             - Gautama Budddha - 


Chcem osobnú konzultáciu

Vyplň údaje a do správy stručne napíš v akej oblasti a prečo potrebuješ konzultáciu. Ozvem sa ti čo najskôr.

Všetky Vaše údaje a informácie o Vás ostanú utajené.